PES 2018 PRO EVRİM FUTBOLİ

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,78 GB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Konami
PES 2018 IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda oynayabileceğiniz spor oyunlarından bir tanesidir.

PES 2018 mobil oyunu yepyeni hali ile mobil cihazlarınızda sizlere muhteşem bir maç serüveni yaşatmak için geliştirildi. IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret demeden indirerek oynayabileceğiniz PES 2018 mobil oyunu sizlere heyecan garantisi veriyor. 

Yeni  getirilen özelliklerden biri olan arkadaş özelliği ile, online eşleşmelerin gerçek zamanlı olarak, arkadaşlarınızla yapabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde heyecanlı karşılaşmaların sahibi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ısıtmalı maçların keyfini çıkarın ve en üst noktayı toplayın. Sahada kontrolü elinize alın ve rakibinizi yenmek için oyuna odaklanın. Bu maç sizin olmalı. 

Oldukça gerçekçi oyun sahneleri sayesinde sizde kendinizi maça kaptıracaksınız. Mobil cihazınız ile dilediğiniz her an her yerden oynayabileceksiniz. Klasik Pes özelliklerine mobil cihazınızdan da erişebileceksiniz. Benzersiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin. Her oyuncu benzersizdir ve her maç yeni bir deneyimdir. Kendi takımınızı oluşturun ve hemen oynamaya başlayın ve golleri sıralayın. IOS mobil cihazınız ile sizde bu eşi benzeri olmayan Pes oyununa sahip olun ve sizde maceranın bir parçası olun. 

 

Daha Fazla Göster
PES 2018 PRO EVRİM FUTBOLİ indir